Apie mus

Apie mus

UAB „Erum International“ – įgaliotas  Sperotto S.p.a. atstovas Baltijos šalyse.

 

SperottoĮkurta 2009 m., veiklą pradėjusi nuo didmeninės bei mažmeninės prekybos įranga žuvų augintojams uždarose recirkuliacinėse sistemose bei tvenkiniuose, šiai dienai bendrovė „Erum International“ gali didžiuotis veiklą nuo žuvininkytės išplėtusi ir į kitas agroūkių šakas. 2017-aisiais pasirašę bendradarbiavimo sutartį su Italijos kompanija Sperotto S.p.a., Lietuvos, Latvijos bei Estijos žemės ūkio bei pramonės subjektams galime pasiūlyti dar platesnį paslaugų ir produktų spektrą.

Sperotto SpA.

Įkurta dar 1963-aisiais, Sperotto specializuojasi pastatų iš metalo konstrukcijų projektavimu, gamyba ir surinkimu paukščių, galvijų ūkiams ir kitiems industriniams objektams. Daugiau nei 50 metų patirtis, orientacija į kokybę bei itin konkurencinga kaina nulėmė tai, kad Sperotto projektuoja ir stato visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą.

Pastatai ir įranga fermoms

Už itin konkurencingą kainą galime pasiūlyti pilną sprendimą paukščių fermoms – nuo projekto iki pilnai įrengto sertifikuoto pastato su modernia šėrimo, girdymo, šildymo ir vėdinimo įranga.

Pramoniniai pastatai

Bet kokio sudėtingumo metalo konstrukcijų pastatai iš daugiasluoksnių plokščių (sandwich). Bet kokio sudėtingumo projekto įgyvendinimas – nuo angarų, cechų, logistikos sandėlių iki elektrinių.